Домашни работи зададени от mlem58051
1 - 15 от 1
Активност в домашните:
Няма отговори
Математика 7 клас трябва ми помощ....
Антон купил парче кашкавал на цена 7,60 лв. за килограм и три кисели млека по 73 стотинки, Платил общо 5,70 лв. Колко килограма кашкавал е купил Антон?
добавена от mlem58051 преди 14 дни
1
16

Потърси помощ за своята домашна:

Избрани критерии за търсене

mlem58051
РАЗГЛЕДАЙТЕ ДОМАШНИТЕ РАБОТИ