Калин Ангелов
преподава по Математика
в град Враца
Домашни работи отговорени от Denislav Rachev
1 - 15 от 1
Активност в домашните:
Няма отговори
моля за помощ по математика!!!
Иван купил 400 г салам с цена 6,50 лв. за 1 кг и бучка сирене с цена 3,60 лв, за 1 кг. За цялата покупка платил 6,92лв. Намерете количеството на закупеното сирене.
добавена от cvetantonova 26.09.2015
4
8

Потърси помощ за своята домашна:

Избрани критерии за търсене

Denislav Rachev
РАЗГЛЕДАЙТЕ ДОМАШНИТЕ РАБОТИ